Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
українська мова   періодика
49
Рейтинг
49


Голосів "за"
64

Голосів "проти"
15

Коментарі
підтримую, сам сьогодні зробив чергову закупки в українській інтернет книгарні
http://vsiknygy.com.ua/kn.shtml. Рекомендую.
  | 29.11.2007 21:03
В кого діти – є в передплаті гарні українські журнали для менших, для підлітків – "Сто талантів" (сучасний, але не попсовий)
Ekain   | 29.11.2007 21:08
В кого діти – є в передплаті гарні українські журнали для менших, для підлітків – "Сто талантів" (сучасний, але не попсовий)
А для якого віку "Сто талантів"? Дитячих видань багато, але переважно не пишуть для якого віку. Це мене утримує.
Beware   | 29.11.2007 21:09
Дуже добре!
  | 29.11.2007 21:10
Скільки ще треба теревенити, щоб прийти до якого-небудь результата? Рік? Десять? Сто років?Скільки можна розвозити соплі про мову? Та уже давно можна було вирішити це питання!"

Звісно я не
можу примусити президента, уряд чи раду до дій.

ПОДВИГ!!! БРАВО!!!
Чому не чуть аплодисметів?

Але це, насправді, соплі. І будуть вони розвозитись Екаїнами ще довго. Поки й зовсім мова не згине. Це, звичайно, крок. Але ж ми маємо Державу!!??
  | 29.11.2007 21:16
16 гривень – журнал?

І хто його, окрім Екаїна, передплатить?

Пропоную ще одну акцію: Всім, хто передплатив, відзвітуватися тут перед всіма!

І ще. А чий то "Всесвіт" журнал? На яку політичну силу працює? Про що він зараз пише?
Про Всесвіт?
  | 29.11.2007 21:18
А Кривбас? Про що пише Кривбас?
Також про Всесвіт?
  | 29.11.2007 21:25
Повністю погоджуюсь з написаним. В державі повинна бути державна мова країни в якій проживаєш. А розмовляти можеш будь-якою, хоч кожне слово різною. Але знати державну – це перш за все культура.
Anatole   | 29.11.2007 21:38
Є ще, принаймні був, харківський "Березіль". А гарна ідея передплачувати українські видання. Останнє, що я взагалі передплачував, були "Сільські вісті", ще 2001 року. Давно...
Ага, цікаві твори Івана Білика. На мій погляд, найкращий його твір – "Меч Арея".
Valeriy_L   | 29.11.2007 22:02
Особисто я, завжди купляю дитині книжки тільки українською мовою. Як більшість українців, московську вона зможе достатньо швидко вивчити і пізніше. Хай звикає до читання рідною мовою і формує словарний запас, щоб думати українською, а не підбирати слова. Якось придбав переспів "Цар Салтан" і "Білосніжка...". Був вражений красою цих переспівів. Вони видались мені навіть кращими за оригінали. Подібне було і з перекладами Чуковського. А от підписатись на дорогі журнали, на жаль, не дозволяє сімейний бюджет.
Олекса Косар   | 29.11.2007 22:33
Незарегистрированный пользователь:
А Кривбас? Про що пише Кривбас?
Також про Всесвіт?
Художньо-літературний журнал. Про політику ні слова. Передплатіть на три місяці для проби. Я не пошкодував.
  | 29.11.2007 22:44
Не вивчати російську мову, це лишити наших дітей Щастя.
Хай живе УКРАЇНА.
  | 29.11.2007 22:51
купую і читаю дітям лише українські книжки. за тією ж самою логікою, що і Valery L – російську діти завжди потімь вивчать, від неї зараз нікуди невтечеш.

але хочу сказати про якість тих книжок, часто просто перекладів з російської- просто, якась маячня, дебільні, незрозумілі слова і по-дебільному складені речення. ну, просто, матеріали для психоаналізу. особливо "виділяються" книжки харківських видавництв (ніякого політичного підтексту). доходить до того, що я, читаючи, по ходу, замінюю цілі речення.

дуже подобаються книжки видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА – і зі смаком офомрмлені і, головне, з хорошим, зрозумілим текстом.
  | 29.11.2007 23:00
Я в минулому році виписав дитині журнал "Котя", Харківське видавництво, всього 35 грн. на рік. І був приємно вражений якістю виконання і підбіркою матеріалу! Для дитини – подарунок супер. Все питає коли "Котя" прийде. І на цей випишу.
  | 29.11.2007 23:09
Пану Valeriy_L.З задоволенням допоможу підписатись на вищевказані журнали,вкажіть свою адресу.З*являться вільні кошти, повернете,коли-небудь.ЗЕРО.